Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Müşteri Görüşleri
Seyda Eyidoğan SMMM - 07 Haziran 2023, 23:43

Çatıkatı dairemin alçıtavan uygulamasını Alanya Dekorasyon olarak Süleman beyden talep etmiştik. Sonuçtan çok memnun kaldık. Hiç bir kötü sürprizle karşılaşmadık. Belirttikleri sürede, kaliteli ve özenli bir şekilde teslim ettiler . Fiyatları da gayet uygundu. Süleyman beye sonsuz teşekkür ediyorum

Kelm Engelhardt Berater für stahlbau - 10 Ekim 2022, 11:45

Sehr gut,pünktlich,zuverlässig und preisgünstig!

Dieter Rentner - 06 Ekim 2022, 21:32

Wir haben vor ein paar Jahren unsere Wohnung zusammen mit Herrn Kaya generalsaniert. Herr Kaya hat sich um alles bestens gekümmert. Auch heute steht er uns immer noch mit Rat und Tat zur Seite wenn wir etwas zu erledigen haben. Kann die Zusammenarbeit mit ihm nur empfehlen.

Denys - 05 Ekim 2022, 11:22

Marina Breuer Health Service - 04 Ekim 2022, 21:20

We came by chance across Mr Suleyman' office and it has been such luck! We have an appartmrnt in Alanya and there are always a lot of things to fix, when you move in. Mr Suleyman provided us with every specialist and craftsman possible! He is always reliableand very fast to respond! Would strongly recommend him any time!

Ercan T Turizm Acenta - 26 Eylül 2022, 22:51

Anahtar teslim, dairemi baştan aşağı, elektrik su dahil sorunsuz bir şekilde yenileyen Süleyman Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Akmurat YULBARSOV Gayrimenkul Danışmanı - 26 Eylül 2022, 14:12

Süleyman beye 2+1 dairemizin komple tadilatı için başvuruda bulunduk. Kendi yaptığı tasarımlarının sunumunu yaptı. Bütün isteklerimizi yerine getirdi. Yaptığı işlerinde her çiviye dikkat eden ve çok titiz bir şekilde tadilatımizi yaptı. Önemli olarak belirtmek isterim bu zaman çok nadir olan zaman konusu. Anlaştığımız sürenin günü gününe tam şekilde tadilat işini bitirdi. Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonra dizayn, tadilat, proje konusunda tek adresim ALANYA DEKORASYON

Hamiyet Asar Emekli - 25 Eylül 2022, 16:43

Alanyadaki yazlığıma Alanya dekorasyon sayıbi süleyman beye anaktar teslimi A dan Z ye tadilat yaptırdım çok ama çok çok memnun kaldım,sorumlulğunu bilen ve işini çok titizlikle yapan süleyman beyden çok memnun kaldım ve herkesede tavsiye ederim.

özcan özkan - 24 Eylül 2022, 17:12

Ben almanyada yaşıyorum...alanyada dairem var,tadilata ihtiyacı vardı!tesadüf sülleyman beyle rastlaşdık...Alanya dekorasyon sahibi!uzun sürmedi,daireyi gördü ve neredeyse komple dairenin tadilatı 3 ay içerisinde tertemiz ve istediğilm gibi teslim aldım!..tsk ederim!!..herkese tavsiye ederim!..samimiyete değer veren bir iş adamı!saygılar..özcan

Oktay Umutlu Emekli - 24 Eylül 2022, 16:55

Alanyada'ki evmin mutfak ve antre tadilatını yaptı,gerçekten sistemli ve düzgün işçiliği beni etkilileidi,ve ayrıca verdiği sürenin arkasında durdu .Bu benim için önemliydi.ona çok teşekkür ederim.
Kendisiine hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.
İBRAHİM BURHAN - 24 Eylül 2022, 16:20

%100 güven ve kalite.

Cengiz Aydoğan Mühendis - 24 Eylül 2022, 15:03

Yayla evimizin esasen zor olan tadilatı mükemmel şekilde yapıldı. Çok güzel, kaliteli ve kullanışlı bir düzenleme oldu. Her probleme mantıklı bir çözüm bulunarak iş vaktinde teslim edildi. İşleri organize eden Sayın Süleyman Kaya’ya ve firma çalışanlarına teşekkür ederim.

Siz de Yorum Bırakın